Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem. Świadczymy kompleksowe i terminowe usługi projektowe, budowlane, paszportyzacyjne i inwentaryzacyjne.

APROJEKT

Warszawa
Al. Jerozolimskie 204
02-486 Warszawa

Siedlce
J. Kilińskiego 20A/2
08-110 Siedlce

Referencje

ORANGE

To kolejne zlecenie powierzone firmie APROJEKT Technologie, pozytywne doświadczenia z naszej dotychczasowej współpracy zasługują na polecenie firmy potencjalnym klientom.

Netia

„APROJEKT Technologie to firma podchodząca w spersonalizowany sposób do zadań. Jest otwarta na działania
konstruktywne i zorientowane na osiągnięcie celu. 

UPC

„Prace wykonane przez APROJEKT Technologie oceniam jako wykonane terminowo, rzetelnie i z wykorzystaniem wysokospecjalizowanego personelu.”

PSE

„Powierzone zadania zostały wykonane przez firmę Aprojekt rzetelnie, zgodnie z terminem. Efekt wykonanej pracy spełnił nasze oczekiwania i pozwala rekomendować firmę Aprojekt jako profesjonalnego wykonawcę pracującego z pełnym zaangażowaniem w celu zaspokojenia potrzeb klienta.”

UM w Błoniu

„Pan Jacek Szymczak reprezentujący firm ę APROJEKT pełnił w okresie od lutego do września 2020r funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego w branży telekomunikacyjnej na terenie nowej inwestycji gminy Błonie. Inwestycja polegała na budowie parkingu „Parkuj i Jedź” dla ponad 70 miejsc postojowych z infrastrukturą towarzyszącą (w tym sieć światłowodowa i system monitoringu) w miejscowości Bieniewice (gmina Błonie). Usługi były świadczone bardzo rzetelnie z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem .Była to już kolejna inwestycja gdzie współpracowaliśmy z APROJEKT. Bardzo pozytywne efekty naszej dotychczasowej współpracy zasługują na polecenie usług firmy innym inwestorom. „

NETIA

„Projekt obejmujący zaprojektowanie i budowę sieci magistralnych, dostępowych i budynkowych został przeprowadzony w ramach jednego z największych projektów prowadzonych obecnie w Polsce: Sieć XXI wieku”.

ORANGE

„Firma APROJEKT jest solidnym, wiarygodnym i przygotowanym merytorycznie partnerem, odpowiadającym profesjonalnie na potrzeby klienta.”

Dawis IT

„Polecamy firmę APROJEKT jako sprawdzonego i profesjonalnego wykonawcę.”

Urząd Miejski w Błoniu

„APROJEKT dał się poznać jako firma solidna, wiarygodna, rzetelna, podchodząca za zleceń obowiązkowo i z pełnym, profesjonalnym zaangażowaniem.”

Akademia Światłowodowa

„Z przyjemnością informujemy, iż firma APROJEKT współpracowała z nami w 2014 roku w zakresie opracowania arkuszy analitycznych do „Zaleceń dotyczących zasad planowania i projektowania sieci klasy NGA na obszarach wymagających wsparcia publicznego” dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej.”

PAGI

„Podsumowując polecam firmę APROJEKT Jacek Szymczak jako sprawdzonego partnera biznesowego w dziedzinie projektów telekomunikacyjnych.”

AZART-SAT

„W naszej opinii APROJEKT to firma profesjonalna i rzetelna, podchodząca do zleceń z dbałością o terminy i jakość świadczonych usług.”

Emitel

„Dotychczasowe rezultaty współpracy z firmą APROJEKT zasługują na polecenie jej usług innym inwestorom.”

UPC

„Firma do zleceń podchodzi zawsze z otwartością i zrozumieniem, jak również dokłada wszelkich starań by wywiązać się z nich jak najlepiej oraz elastycznie dostosować się do zmieniających się potrzeb.”

UKE

„Możemy polecić firmę APROJEKT jako wykonawcę posiadającego wymagane uprawnienia, dużą wiedzę i profesjonalnie realizującego potrzeby Klienta.”

UPC

„Firma APROJEKT wykazuje się dużą fachowością, samodzielnością i terminowością oraz dbałością o interes UPC jako Inwestora.”

Prezes UKE

„Osoby … prowadzące szkolenie przekazywały informacje w sposób ciekawy i zrozumiały. Przygotowane przez firmę APROJEKT materiały pozwoliły wracać do przekazywanych treści i w prosty sposób utrwalić duży zakres informacji.”