Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem. Świadczymy kompleksowe i terminowe usługi projektowe, budowlane, paszportyzacyjne i inwentaryzacyjne.

APROJEKT

Warszawa
Al. Jerozolimskie 204
02-486 Warszawa

Siedlce
J. Kilińskiego 20A/2
08-110 Siedlce

O nas

APROJEKT

Doświadczenie

Czy 12 lat realizacji inwestycji dla kluczowych operatorów telekomunikacyjnych wystarczy aby powiedzieć, że mamy duże doświadczenie? Potrafimy nie tylko realizować ważne i trudne inwestycje, ale dzięki szerokiemu doświadczeniu doradzamy, tworzymy procesy, koncepcje i założenia techniczno-technologiczne dla rozwoju sieci światłowodowych. Dzięki temu nasi klienci efektywnie zdobywają rynek.

APROJEKT

Wizja

Naszą wizją jest, aby być najchętniej wybieranym dostawcą usług projektowania i budowy sieci światłowodowych przez najważniejszych Operatorów w Polsce.

APROJEKT

Misja

APROJEKT jest firmą obecną na rynku usług projektowych, paszportyzacyjnych i budowlanych od 12 lat. Z dumą i skutecznie świadczymy usługi dla klientów takich jak UPC Polska (Grupa Play), Orange Polska, Netia i wielu innych. Dbamy o wysoką jakość usług i relacji z naszymi Klientami. Tworząc nowe miejsca pracy i wspierając pracę zespołową, tworzymy rozwiązania z pasją.

Nasze wartości

To co nas wyróżnia

Wiarygodność
Możesz nam zaufać
Skuteczność
Osiągamy zamierzone efekty
Orientacja na klienta
Nasze wysiłki kierujemy na zaspokojenie potrzeb naszych klientów

Prezes Zarządu

Jacek Szymczak
Aktualności

Poczytaj o tym co się u nas dzieje