Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem. Świadczymy kompleksowe i terminowe usługi projektowe, budowlane, paszportyzacyjne i inwentaryzacyjne.

APROJEKT

Warszawa
Al. Jerozolimskie 204
02-486 Warszawa

Siedlce
J. Kilińskiego 20A/2
08-110 Siedlce

Realizacje

Poznaj nasze prace

Przykładowe realizacje

2022
Październik 2022
UPC - Koncepcja Lublin

Opracowanie szczegółowej koncepcji podłączenia do sieci UPC ponad 12000 HP na terenie Regionu Lublin. W zakres zadania wchodziły: wizje terenowe, mapa ze strukturą sieci, analizy "studium wykonalności budowy sieci", przygotowanie list adresowych ze wskazaniem konkurencji i danych do analiz marketingowo-sprzedażowych.

 

ATMAN Projektowanie i Paszportyzacja

Zakończenie etapu prac polegającego na opracowaniu 13 projektów sieci telekomunikacyjnych oraz przygotowaniu paszportyzacji w systemie FAST-GIS dla ponad 150 obiektów telekomunikacyjnych ATMAN.

Wrzesień 2022
UPC - Inwentaryzacja 3 - Warszawa

Inwentaryzacja, znakowanie w terenie i paszportyzacja (przygotowanie dokumentacji powykonawczej) 25 km sieci kablowej UPC wybudowanej w infrastrukturze ORANGE na terenie Warszawy.

 

UPC - SmallWorld - Lublin

Weryfikacja i aktualizacja w systemie paszportyzacji SmallWorld rozszyć sieci światłowodowych UPC na terenie Lublina. Praca obejmowała ponad 6000 tras łączy światłowodowych.

Sierpień 2022
UPC - New Build - Lublin

Zaprojektowanie, zbudowanie i uruchomienie sieci telekomunikacyjnej dla 616 HP (abonentów) UPC na terenie Lublina.

Lipiec 2022
UPC - Inwentaryzacja - Warszawa, Wrocław

Inwentaryzacja, znakowanie w terenie i paszportyzacja (przygotowanie dokumentacji powykonawczej) 35 km sieci kablowej UPC wybudowanej w infrastrukturze ORANGE na terenie Warszawy oraz Wrocławia.

Czerwiec 2022
UPC - Paszportyzacja Warszawa

Aktualizacje poinwentaryzacyjne dla 350 km sieci telekomunikacyjnej UPC na terenie Warszawy. Praca w systemie paszportyzacji SmallWorld.

 

UPC - Polska

Zaprojektowanie, zbudowanie i uruchomienie sieci telekomunikacyjnej dla 150 HP (abonentów) UPC na terenie Lublina i Piotrkowa Trybunalskiego. Przebudowa sieci światłowodowej magistralnej o długości 5,5 km na terenie Warszawy.

Maj 2022
UPC - Inwentaryzacja - Gdańsk

Zakończenie ostatniego etapu prac polegających na inwentaryzacji, znakowaniu w terenie i paszportyzacji 98 km sieci kablowej UPC wybudowanej w infrastrukturze ORANGE na terenie Gdańska.

 

FIXMAP - Akasha.net

Wykonanie paszportyzacji sieci telekomunikacyjnej w systemie GLOBEMA NetStork dla 3 km kanalizacji, 6 km sieci kablowej i 124 węzłów światłowodowych. Dane pozyskano z inwentaryzacji terenowej operatora AKASHANet na terenie województwa lubelskiego.

Kwiecień 2022
UPC - New Build Lublin

Zaprojektowanie, zbudowanie i uruchomienie sieci telekomunikacyjnej w technologii FTTB dla 615 HP (abonentów) UPC na terenie Lublina.

 

ALDESA - projekt PKP

Wykonanie projektów sieci teletechnicznej i elektrycznej będącej częścią systemu prezentacji dynamicznej informacji pasażerskiej oraz systemu monitoringu wizyjnego na terenie 4 stacji kolejowych PKP w rejonie Poznania. Realizacja prac na zlecenie generalnego wykonawcy tj. firmy ALDESA CONSTRUCCIONES.

Marzec 2022
UPC - Inwentaryzacje Warszawa

Zakończenie ostatniego etapu prac polegających na inwentaryzacji, znakowaniu w terenie i paszportyzacji 50 km sieci kablowej UPC wybudowanej w infrastrukturze ORANGE na terenie Warszawy.

Luty 2022
UPC - New Build

Zaprojektowanie, zbudowanie i uruchomienie sieci telekomunikacyjnej w technologii FTTB dla 250 HP (abonentów) UPC na terenie Lublina.

Styczeń 2022
NEXERA / Paszportyzacja Uninet - Telcent

Paszportyzacja sieci telekomunikacyjnej Telcent wykonana w systemie CROSS. Prace inwentaryzacyjne i paszportyzacyjne na zlecenie operatora NEXERA wykonano we współpracy z firmą NIS. Wprowadzono do systemu paszportyzacji sieci światłowodowe dla 400 węzłów optycznych, 87 km kabli i 1800 HP (abonentów).

 

UPC Warszawa

Przeprowadzenie procedur administracyjnych polegających na przedłużeniu czasu obowiązywania urzędowych decyzji dla posadowienia w działkach miejskich ponad 20 szaf telekomunikacyjnych UPC na terenie Warszawy.

Grudzień 2021
UPC - paszportyzacja Warszawa

Aktualizacje poinwentaryzacyjne 170 km sieci telekomunikacyjnej UPC na terenie Warszawy. Praca w systemie paszportyzacji SmallWorld.

2021
Listopad 2021
UPC - Inwentaryzacje Warszawa

Inwentaryzacja, znakowanie w terenie i paszportyzacja 33 km sieci kablowej UPC wybudowanej w infrastrukturze ORANGE na terenie Warszawy.

Listopad 2021
UPC - Lublin

Zakończenie inwestycji polegającej na zaprojektowaniu i budowie 5 km magistralnej sieci światłowodowej na terenie Lublina.

Październik 2021
UPC - New Build Radom

Zaprojektowanie i wybudowanie sieci telekomunikacyjnej UPC dla podłączenia 290 HP (abonentów) w technologii GPON na terenie Radomia.

Wrzesień 2021
Inwentaryzacje sieci w terenie przemysłowym - m. Trzebinia

Wykonanie inwentaryzacji i paszportyzacji sieci telekomunikacyjnych na rozległym terenie przemysłowym dla wiodącego koncernu petrochemicznego w Polsce . Zakres prac obejmował inwentaryzację, znakowanie elementów infrastruktury telekomunikacyjnej oraz wprowadzenie danych do systemu paszportyzacji NetStork. Miasto: Trzebinia.

Sierpień 2021
UPC - B2B W-wa - Sękocin

Zaprojektowanie i budowa magistralnej sieci światłowodowej na terenie Warszawy i okolic. Sieć połączyła ringami główne obiekty Data Center, jednej z największych firm informatycznych na świecie. Realizowany zakres obejmował 25 km sieci w kanalizacji własnej (zaprojektowanej i wybudowanej) oraz dzierżawionej.

Lipiec 2021
Inwentaryzacja sieci w terenie przemysłowym - m. Jedlicze

Wykonanie inwentaryzacji i paszportyzacji sieci telekomunikacyjnych na rozległym terenie przemysłowym dla wiodącego koncernu petrochemicznego w Polsce Zakres prac obejmował inwentaryzację, znakowanie elementów infrastruktury telekomunikacyjnej oraz wprowadzenie danych do systemu paszportyzacji NetStork. Miasto: Jedlicze.

Czerwiec 2021
ORANGE / ECS - Wołomin

Zakończenie etapu prac projektowych dla sieci Orange w technologii FTTH dla 840 lokali mieszkalnych w miejscowości Wołomin. Prace przeprowadzono na zlecenie generalnego wykonawcy ECS (Electronic Control Systems). Zaprojektowano 15 km sieci.

Maj 2021
UPC - New Build

Kolejny etap prac w Lublinie - projekt, budowa i uruchomienie 486 HP w technologii FTTB.

Kwiecień 2021
UPC - New Build

Zaprojektowanie i wybudowanie oraz uruchomienie sieci dla 330 HP w technologii FTTB na terenie Lublina.

Marzec 2021
VOICE NET projekt POPC

Zaprojektowanie sieci telekomunikacyjnej, w tym kanalizacji, słupów oraz sieci kablowej o długości 92 km na terenie województwa podkarpackiego. Realizacja prac na zlecenie generalnego wykonawcy ROUX CENTER.

Luty 2021
NETIA - Żary

Zakończenie budowy 6 km sieci magistralnej w miejscowości Żary w woj. lubuskim.

Styczeń 2021
ECS – Wołomin

Rozpoczęcie kolejnego etapu prac projektowych sieci telekomunikacyjnej ORANGE w technologii FTTH dla 840 lokali mieszkalnych w miejscowości Wołomin. Prace realizowane na zlecenie firmy ECS (Electronic Control Systems).

2020
Listopad 2020
UPC – New Build

Wybudowaliśmy oraz uruchomiliśmy 300 HP w technologii FTTB na terenie Lublina.

Listopad 2020
UPC

Wykonaliśmy inwentaryzację 650 km sieci UPC w infrastrukturze OPL na terenie Warszawy

Październik 2020
PSE

Wykonanie szczegółowego projektu koncepcyjnego realizacji redundantnych linii światłowodowych pomiędzy wybranymi obiektami Polskich Sieci Elektroenergetycznych zlokalizowanymi w Warszawie i Konstancinie. Zakres ok. 60km sieci

Październik 2020
VOICE-NET

Zaprojektowanie kolejnych 20 km sieci FTTH ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) w oparciu o podbudowę słupową PGE, OPL oraz własną infrastrukturę ziemną i napowietrzną w powiecie rzeszowskim.Projekt na rzecz Roux Center (VOICE-NET)

Październik 2020
NETIA

Zakończenie projektowania i budowy 18 km sieci magistralnej wraz z instalacją ponad 7 km sieci budynkowej w technologii FTTH w miejscowości Żary w woj, lubuskim

Wrzesień 2020

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad budową sieci telekomunikacyjnej towarzyszącej nowej inwestycji gminy Błonie w miejscowości Bieniewice. Wybudowano parking na ponad 70 miejsc (Parkuj i Jedź) wraz z infrastrukturą telekomunikacyjną i systemem monitoringu

Wrzesień 2020
UPC

Zakończenie realizacji inwestycji polegającej na zaprojektowaniu, budowie oraz uruchomieniu ponad 500 HP w technologii FTTB w miejscowościach Lublin i Ciechanów

Sierpień 2020
IRIS

Zakończenie prac projektowych budowy sieci światłowodowej w technologii FTTH w ramach POPC (Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa) na lata 2014-2020 w miejscowości Wikielec

Lipiec 2020
UPC

Przygotowanie kolejnego etapu koncepcji budowy sieci RF/FO/FTTHx dla osiedli mieszkaniowych w Szczecinie, Kołobrzegu i Lublinie.

Czerwiec 2020
EMITEL

Projekt i budowa kanalizacji teletechnicznej oraz sieci kablowej dla podłączenia wieży emisyjnej w Toruniu.

Maj 2020
NETIA

Opracowanie projektu budowy magistralnej sieci kablowej na terenie Bydgoszcz – 5 km

Kwiecień 2020
UPC

Przygotowanie szczegółowych koncepcji projektowych podłączenia usług telekomunikacyjnych UPC dla 37 placówek bankowych (B2B) na terenie całej Polski

Marzec 2020
NETIA

Netia – Ukończenie inwestycji modernizacji sieci telekomunikacyjnej NETIA S.A. w Żaganiu (region lubuski). Inwestycja w formule E2E (zaprojektuj i wybuduj). Projektowanie (koncepcje, projekty, uzgodnienia – magistrale i budynki) oraz budowa sieci (PON FTTH).

Luty 2020
UPC

Zakończenie budowy sieci telekomunikacyjnej dla 20 klientów B2B w Warszawie.

Luty 2020
Nexera, POPC

Wykonanie pełnych projektów budowy sieci telekomunikacyjnej FTTH (projekty wykonawcze, budowlane, podwieszania światłowodów na podbudowie słupowej) do 100 gospodarstw domowych w miejscowości Łęgowo, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) na lata 2014-2020.

Styczeń 2020
ISP NPLAY

Zaprojektowanie 21 km nowoczesnej sieci światłowodowej FTTH na podbudowie słupowej w miejscowościach: Sulejówek i Wesoła k/Warszawy.

Styczeń 2020
UPC

Przygotowanie szczegółowych koncepcji projektowych podłączenia usług telekomunikacyjnych UPC dla 130 klientów Binesowych (B2B)

2019
Grudzień 2019
UPC

Zakończenie prac projektowych dla ponad 40 budynków – projeky RF – 6900 HP – w miastach: Warszawa, Szczecin, Kołobrzeg, Ciechanów, Lublin, Pułtusk, Bolesławiec.

Grudzień 2019
NETIA

Ciąg dalszy projektu modernizacji sieci telekomunikacyjnej NETIA S.A. – przygotowanie koncepcji budowy sieci magistralnej i budynkowej FTTH dla miasta Żagań – ok. 36 km sieci magistralnej.

Listopad 2019
ORANGE

Zakończenie kolejnego etapu zadania mającego na celu inwentaryzację oraz oznakowanie sieci kablowych w miastach: Kraków, Wieliczka, Skawina, Mielec, Katowice, Tarnobrzeg, Lublin, Chełm, Kraśnik, Łuków, Rejowiec Fabryczny, Miedzyrzec Podlaski, Kielce, Piotrków Trybunalski, Szczecin oraz Pabianiece. Łączna długość trasy to 1.315 km sieci.

Wrzesień 2019
Nexera, POPC

Zaprojektowanie sieci szerokopasmowej do ponad 30 szkół w województwie warmińsko-mazurskim w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa(POPC) na lata 2014-2020, I Oś Priorytetowa – „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, przygotowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

Sierpień 2019
UPC Polska, B2B

Realizacji projektów B2B (klientów biznesowych) dla UPC w rejonie Warszawy i centralnej Polski w formule zaprojektuj i wybuduj.

Lipiec 2019
Netia, Żary – Projektowanie + Budowa

Modernizacja sieci telekomunikacyjnej NETIA S.A. w zakresie projektowania oraz budowy sieci FTTH w miejscowości Żary.

Marzec 2019
UPC Polska

Zakończenie prac projektowych dla ponad 20 projektów RF – budynki wielorodzinne – 2990 HP – w regionach Gdańsk, Wrocław, Lublin, Warszawa, Szczecin.

Marzec 2019
WPRT, POPC Skierniewice

Przygotowanie obliczeń wytrzymałości słupów oraz profili projektowanej sieci dla projektów POPC w regionie Skierniewice.

Styczeń 2019
UPC Polska

Rozpoczęcie realizacji prac budowy sieci telekomunikacyjnych dla kolejnych 10 lokalizacji biznesowych oraz mieszkalnych na terenie Warszawy. Podłączenia do sieci UPC.

2018
Październik 2018
IRIS Telecommunication Poland

Rozpoczęcie prac projektowych dla kolejnego etapu budowy sieci w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2021 (POPC), powiat Iławski.

Październik 2018
UPC Polska

Projekt przebudowy sieci telekomunikacyjnej RF w Piotrkowie Trybunalskim – 684 HP

Październik 2018
UPC Polska

Projekt podłączenia do sieci UPC budynków na obszarze Marysina – 1430 HP.

Sierpień 2018
ZICOM / UPC Polska

Projekt i paszportyzacja wybudowanej sieci HFC/FTTH w Kołobrzegu.

Lipiec 2018
Bydgoszcz

Projekty budowy sieci budynkowej FTTH w Bydgoszczy – 260 HP

Lipiec 2018
UPC Polska

Projekt podłączenia do sieci UPC nowych inwestycji w Kołobrzegu – ul. Kasprowicza, Artyleryjska, Łopuskiego, os. Bursztynowe, os. Navigator – ponad 800 HP

Czerwiec 2018
ORANGE Polska

Zakończenie przygotowania projektów podłączenia do sieci ORANGE dla ponad 60 klientów B2B.

Czerwiec 2018
UPC Polska

Zakończenie przygotowania projektów podłączenia do sieci UPC dla ponad 50 klientów B2B.

Czerwiec 2018
Bydgoszcz

Projekt magistralnej sieci światłowodowej dla dużego Operatora w Bydgoszczy – 13,5 km

Czerwiec 2018
UPC Polska

Projektowanie sieci SDU (obszary zabudowy jednorodzinnej) w miejscowościach BRWINÓW, MARYSIN WAWERSKI, PODKOWA LEŚNA – łącznie ponad 5000 HP

Czerwiec 2018
UPC Polska

Projekty podłączenia do sieci UPC nowych inwestycji w Warszawie – Wiślane Ogrody, Mangalia Mokotów – 280 HP

Czerwiec 2018
UPC Polska

Projekty podłączenia do sieci UPC nowych inwestycji w Warszawie – Wiślane Ogrody, Mangalia Mokotów – 280 HP

Maj 2018
Bydgoszcz – Budowa Sieci

Pilotażowy projekt budowy sieci FTTH w Bydgoszczy.

Maj 2018
UPC Polska

Analiza umów dzierżaw kanalizacji telekomunikacyjnej (5 000 umów; 42 miasta).

Maj 2018
UPC Polska

Przygotowanie koncepcji budowy sieci na obszarach SDU w miejscowościach MARYSIN WAWERSKI, PODKOWA LEŚNA łącznie – ponad 3000 HP

Maj 2018
DAS

Pozyskanie decyzji lokalizacyjnych na posadowienie masztów do budowy sieci telekomunikacyjnej 5G

Kwiecień 2018
ALFANET

Przygotowanie koncepcji oraz dokumentów do audytu technicznego i formalno-prawnego przebudowy sieci GPON ALFANET pod usługi DOCSIS – około 70 000 HP.

Marzec 2018
UPC Polska

Projekt podłączenia do sieci UPC nowych inwestycji w Gdańsku – Morenowe Wzgórza, Kochanowskiego, Słoneczna, Angielska Grobla – ponad 500 HP

Marzec 2018
Modernizacja Sieci HFC – Warszawa

Przygotowanie koncepcji modernizacji sieci HFC – w rejonie ul. Wąwozowej w Warszawie – 2000 HP dla dużego operatora telekomunikacyjnego.

Marzec 2018
POPC Iława

Start Projektu przygotowania dokumentacji projektowej (umowy, zgody, wystąpienia o WT, RF, PB) dla podłączenia ok 80 jednostek oświatowych w powiecie Iławskim, Ostródzkim i Nowomiejskim (woj. Warmińsko-Mazurskie) w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa POPC na lata 2014-2020.

Marzec 2018
Studio Klima Sp. z o.o.

Warszawa – Al.Jerozolimskie / róg ul.Łopuszańskiej – przebudowa kanalizacji Orange w związku z projektowanym kompleksem biurowym.

Styczeń 2018
UPC Polska

Kolejny etap prac w zakresie projektów podłączenia do sieci UPC osiedla budynków wielorodzinnych przy ul. Św. Wincentego w Warszawie. Projekt realizowany w kilku etapach – docelowo ponad 800 HP (mieszkań).

Grudzień 2017
Jelenia Góra – Paszportyzacja

Paszportyzacja i przeprojektowanie sieci prywatnego Operatora w Jeleniej Górze (13.000 HP) pod kątem współpracy z siecią wiodącego operatora na tym terenie.

Grudzień 2017
Net2B

Zakończenie projektowania sieci RF i FO na terenie Bydgoszczy – 15.000 HP

Grudzień 2017
Ericsson

Wykonanie projektu ROI oraz budowy sieci RF dla Stadionu Legii w Warszawie.

Listopad 2017
Allegro, WKKS Gdańsk

Paszportyzacja sieci dla podłączeń klientów biznesowych B2B: m.in. Allegro w Warszawie, AASA Polska S.A. w Warszawie, WKKS w Gdańsku.

Wrzesień 2017
Ericsson

Projekty podłączenia budynków biznesowych B2B w Głogowie.

Lipiec 2017
Jelenia Góra, Legnica

Przygotowanie koncepcji budowy sieci wraz z projektami budynkowymi dla miast Legnica i Jelenia Góra, na zlecenie dużego operatora telekomunikacyjnego.

Maj 2017
AZART-SAT

Paszportyzacja sieci AZART-SAT w procesie integracji z siecią UPC. Bolesławiec, Kowary, Karpacz, Zdzieszowice.

Kwiecień 2017
Connect

Wykonanie obliczeń do projektów sieci RF (194HP) we Wrocławiu na zlecenie firmy Connect. Obliczenia z wykorzystaniem oprogramowania Lode Data.

Kwiecień 2017
UPC Polska

Projekt rozbudowy HUB w Jeleniej Górze.

Marzec 2017
UPC Polska

Kolejnych, prawie 50 nowych zleceń obejmujących projekty RF, FO, PB, ROI, B2B, POR oraz ponad 70 zleceń wprowadzenia dokumentacji powykonawczej do paszportyzacji SW

Luty 2017
UPC Polska

Zlecenie na wykonanie ponad 40: projektów ROI z zakresu B2B OnDemand; projektów budynkowych oraz wprowadzenia dokumentacji powykonawczej do systemu paszportyzacji SmallWorld.

Styczeń 2017
UPC Polska

Przygotowanie koncepcji podłączenia do sieci UPC ponad 100 budynków biznesowych (B2B) w Bydgoszczy; ponad 20 nowych zleceń projektowych (RF, FO, PB, ROI, POR); oraz ponad 40 zleceń na przygotowanie dokumentacji powykonawczej (paszportyzacja sieci) w SmallWorld: Warszawa, Trójmiasto, Bydgoszcz.

Grudzień 2016
Jelenia Góra paszportyzacja sieci ZICOM

Paszportyzacja sieci ZICOM w Jeleniej Górze. Obszar ponad 13.000 HP. Koncepcja oraz projekty modernizacji i rekonfiguracji sieci w celu dostosowania jej do współpracy z innymi operatorami: 600 węzłów sieci FTTH.

Grudzień 2016
UPC Polska Sp z o.o.

Realizacja ponad 60 nowych zleceń: wprowadzenia DPW (dokumentacji powykonawczej) do Small World oraz projektowanie (ROI, RF, PB, Digitalizacja, Inwentaryzacja, podział NOD) w Brzegu, Ciechanowie, Jankach, Konstancinie Jeziornej, Legnicy, Mińsku Mazowieckim, Piasecznie, Piotrkowie Trybunalskim, Pułtusku, Warszawie, Wołominie, Wrocławiu i Szczecinie.

Grudzień 2016
AZART-SAT

Zlecenie na wykonanie 120 projektów budowlanych przyłączy teletechnicznych w miejscowościach: Bolesławiec, Piechowice, Nowogrodziec.

Grudzień 2016
Obliczenia projektów RF w Lode Data

Wykonanie obliczeń do szeregu projektów RF na zlecenie firm: MX3 z Wrocławia, Inwestor Media z Gdańska, WPRT z Warszawy.

Grudzień 2016
KOŁOBRZEG – Future Design

Wykonanie Future Design w Kołobrzegu (obszar 20500 HP) na zlecenie UPC.

Listopad 2016
UPC Polska Sp z o.o.

Szereg nowych zleceń projektowych w Grodzisku Mazowieckim, Kaliszu, Konstancinie Jeziornej, Lublinie, Sopocie, Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.

Październik 2016
AZART-SAT

Nowe zlecenia na projekty budowlane PB przyłączy telekomunikacyjnych, projekty ROI, projekty organizacji ruchu.

Październik 2016
ASTA-BUD Sp z o.o.

Nowe zlecenia na przygotowanie projektów RF w Szczecinie, ponad 90 budynków, 3000 HP

Wrzesień 2016
NET2B Sp. z o.o.

Wykonanie szeregu projektów dzierżawy kanalizacji ORANGE w oparciu o procedurę ROI – Bydgoszcz.

Wrzesień 2016
AZART-SAT

Realizacja 70 projektów RF w miejscowościach Bolesławiec, Nowogrodziec, Zdzieszowice.

Sierpień 2016
UPC Polska Sp z o.o.

70 nowych zleceń projektowych, w tym obszar Warszawa – Praga (68 budynków – 1100 HP) i szereg inwestycji na terenie całej Polski.

Lipiec 2016
ASTA-BUD Sp z o.o.

Realizacja ponad 50 nowych zleceń projektowych na terenie Szczecina. Projekty RF, FO w ramach zadań New Build – Vicinity.

Lipiec 2016
UPC Polska Sp z o.o.

Przyjęcie i realizacja 60 nowych zleceń projektowych (RF, PB) i paszportyzacyjnych (SmallWorld) na terenie miast: Bydgoszcz, Gniezno, Warszawa, Pułtusk, Lublin, Szczecin.

Maj 2016
ASTA-BUD Sp z o.o. / UPC Polska Sp z o.o.

Ponad 200 projektów RF, FO, ROI dla zadania New Build – Vicinity w Szczecinie (ponad 11000 HP).

Kwiecień 2016
DAWIS

Przygotowanie i wdrożenia systemu paszportyzacji sieci telekomunikacyjnej prywatnego operatora DAWIS. Zakres obejmował przygotowanie procedur, wymagań do sytemu, implementację oprogramowania oraz wprowadzenie większości danych.

Kwiecień 2016
UPC Polska Sp z o.o.

Ponad 80 nowych zleceń obejmujących: wprowadzenie dokumentacji powykonawczej do SmallWorld, zleceń projektowych PB, RF, ROI, FO, ROI, Digitalizację i Inwentaryzację.

Kwiecień 2016
AZART-SAT.

Realizacja projektów dzierżawy kanalizacji ORANGE w oparciu o procedurę ROI, projektów budowlanych i projektów organizacji ruchu w ramach zlecenia NEW BUILD w miejscowościach: Bolesławiec, Kowary, Piechowice, Nowogrodziec, Zdzieszowice i Mysłakowice.

Marzec 2016
UPC Polska Sp z o.o.

Przygotowanie do wykonania nowych 61 zleceń, w tym 11 typu Network Improvement (Rebuild) w Warszawie, pozostałe zlecenia do realizacji w miejscowościach: Bydgoszcz, Głogów, Góra Kalwaria, Gdańsk, Kalisz, Kraśnik, Lublin, Lubin, Łódź, Mińsk Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Pułtusk, Pruszków, Sopot, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Ząbki.

Marzec 2016
ASTA-BUD Sp z o.o.

Nowe zlecenia obejmujące projekty ROI i kilka projektów RF w Szczecinie.

Marzec 2016
UPC Polska Sp z o.o.

Przygotowanie do wykonania nowych 61 zleceń, w tym 11 typu Network Improvement (Rebuild) w Warszawie, pozostałe zlecenia do realizacji w miejscowościach: Bydgoszcz, Głogów, Góra Kalwaria, Gdańsk, Kalisz, Kraśnik, Lublin, Lubin, Łódź, Mińsk Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Pułtusk, Pruszków, Sopot, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Ząbki.

Luty 2016
ASTA-BUD Sp z o.o.

Rozpoczęcie przygotowania 90 koncepcji, 90 projektów RF, 19000 m projektów FO i szeregu projektów ROI w ramach zlecenia New Build – Vicinity w Szczecinie.

Luty 2016
UPC Polska Sp z o.o.

Przyjęcie nowych projektów do realizacji: New Build – Greenfield, B2B SOHO,B2B MLE service delivery (FTTH), HFC Segmentation – node split, Upgrade Network. Ponad 48 projektów w następujących miastach: Bydgoszcz, Chełm, Gdańsk, Lublin, Łódź, Piotrków Trybunalski, Pułtusk, Rumia, Sopot, Starogard Gdański, Warszawa, Wrocław, Ząbki.

Styczeń 2016
Józefów k. Warszawy dla UPC Polska Sp z o.o.

Opracowanie koncepcji budowy sieci HFC w Józefowie (nowe miasto). Łącznie 63 budynki i 1332 HP.

Listopad 2015
KOMAX

Projekt dzierżawy kanalizacji ORANGE dla UPC w oparciu o proces regulowany.

Listopad 2015
PAGI S.A.

Wykonane i przekazane Zleceniodawcy projektów dzierżawy kanalizacji ORANGE.
Projekty w oparciu o procedurę ROI – Warszawa.

Październik 2015
De Zuniga Developments Sp. z o.o.

Aktualnie w trakcie realizacji – Projekt budowlany przebudowy części kanalizacji oraz sieci kablowej Orange na ul.Popularnej w Warszawie. Likwidacja kolizji z realizowaną inwestycj developerską.

Październik 2015
AZART-SAT

Paszportyzacja sieci telekomunikacyjnej operatora na terenie 9 miejscowości: Kowary, Bolesławiec, Karpacz, Zdzieszowice, Piechowice, Mysłakowice, Nowogrodziec, Tomaszów Bolesławiecki, Trzebień.

Październik 2015
Głogów konc. B2B

Koncepcje podłączenia kilkudziesięciu klientów B2B SOHO w Głogowie. Wywiad techniczny, zebranie danych w terenie, przygotowanie map cyfrowych oraz koncepcji i kosztorysów.

Wrzesień 2015
AZART-SAT proj. ROI

Projekty dzierżawy kanaliacji ORANGE. Projekty w oparciu o procedurę ROI Kowary, Bolesławiec, Karpacz, Zdzieszowice, Piechowice, Nowogrodziec, Tomaszów Bolesławiecki, Trzebień. Wystąpienia o WT, projekty, procedura budowy i odbiorów powykonawczych instalacji.

Wrzesień 2015
Głogów, proj. HFC

Projekty sieci HFC na terenie Głogowa (projekty sieci koncentrycznych i światłowodowych). Zakres 6 tys. mieszkań.

Wrzesień 2015
Proj. budowlane przyłączy i szaf

Sukcesywnie oddajemy projekty budowlane przyłączy oraz szaf telekomunikacyjnych w następujących miastach: Lublin, Karpacz, Kowary, Ciechanów, Warszawa, Pułtusk, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Katowice, Bolesławiec, Zdzieszowice, Piaseczno, Pabianice i szereg innych miast.

Sierpień 2015
NPLAY

Projekty sieci koncentrycznych RF, światłowodowych FO oraz projekty budowlane przyłączy na terenie Lublina.

Sierpień 2015
Głogów, konc.proj. sieci

Koncepcja projektowa budowy sieci HFC na terenie Głogowa. Obszar 20tys. mieszkań. Mapy, sieci światłowodowe i koncentryczne, zasilania, odbiorniki, zestawienia materiałów i prac.

Lipiec 2015
DOM DEVELOPMENT, nadzór inwestorski

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w dziedzinie telekomunikacji. Nadzór nad budową i przebudową sieci telekomunikacyjnej na inwestycjach Powązkowska, Pełczyskiego, Malborska w Warszawie.

Czerwiec 2015
DAWIS

Wdrożenie systemu paszportyzacji sieci telekomunikacyjnej DAWIS. Wprowadzenie danych dla 80% sieci.

Czerwiec 2015
TP TELTECH

Projekty budowy sieci FTTH. Klient końcowy ORANGE Polska.

Kwiecień 2015
Lublin, UPC Polska Sp. z o.o.

Projekty sieci koncentrycznych RF, światłowodowych FO oraz projekty budowlane przyłączy. Projekty dla nowych inwestycji UPC na terenie Lublina.

Kwiecień 2015
Tarnów, Nowy Sącz

Projekty sieci HFC na terenie Tarnowa i Nowego Sącza (projekty sieci koncentrycznych i światłowodowych). Zakres 15 tys. mieszkań.

Kwiecień 2015
Rzeszów

Projekty sieci HFC na terenie Rzeszowa (projekty sieci koncentrycznych, światłowodowych, projekty dzierżaw ROI). Zakres 15 tys. mieszkań.

Kwiecień 2015
Nowy Sącz, konc. proj. sieci

Koncepcja projektowa budowy sieci HFC na terenie Nowego Sącza. Obszar 15 tys. mieszkań. Mapy, sieci światłowodowe i koncentryczne, zasilania, odbiorniki, zestawienia materiałów i prac.

Kwiecień 2015
Tarnów, digitalizacja map

Digitalizacja map na terenie całego Tarnowa. Zleceniodawca NPLAY4NET. Pierwszy etap inwestycji telekomunikacyjnych.

Kwiecień 2015
UPC Polska Sp z o.o.

Projekty B2B, projekty ROI, modernizacja sieci RF, projekty SOHO, projekty podziału NODu (odbiorników), projekty sieci RF, projekty budowlane, uzgodnienia, inwentaryzacja sieci wraz z dokumentacją zdjęciową i rysunkową.

Kwiecień 2015
Nowy Sącz, digitalizacja map

Digitalizacja map na terenie Nowego Sącza. Zleceniodawca NPLAY4NET.

Kwiecień 2015
Rzeszów, digitalizacja map

Digitalizacja map na terenie całego Rzeszowa. Zleceniodawca NPLAY4NET. Pierwszy etap inwestycji telekomunikacyjnych.

Kwiecień 2015
Głogów, digitalizacja map

Digitalizacja map na terenie całego Głogowa. Zleceniodawca EKO NTB Sudety. Pierwszy etap inwestycji telekomunikacyjnych.

Marzec 2015
DOM DEVELOPMENT

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w dziedzinie telekomunikacji. Nadzór nad budową i przebudową sieci telekomunikacyjnej na inwestycjach Garażowa, Włodarzewsk, Powązkowska w Warszawie.

Marzec 2015
UPC Polska Sp z o.o.

Przygotowanie projektów budowy sieci HFC koncentrycznych RF i światłowodowych operatora UPC na terenie Warszawy, Ciechanowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Pułtuska, Pabianic, Katowic.

Marzec 2015
NSM audyt sieci

Pomoc w uporządkowaniu danych do audytu sieci operatora NSM na terenie Gdańska.

Marzec 2015
DANPROJEKT Warszawa

Przeprojektowanie sieci teletechnicznych (niskoprądowych) dla inwestycji mieszkaniowej „Palladium”. Projekty sieci telekomunikacyjnych, sieci domofonowej, dostępowej, monitoringu, p.poż, TV/SAT.

Marzec 2015
Architektura NOVA Wrocław

Projekt budowlany przebudowy części sieci UPC na ul.Górczewskiej w Warszawie. Likwidacja kolizji z nową inwestycją mieszkaniową. Przebudowa kanalizacji teltechnicznej oraz kabli koncentrycznych RF i światłowodowych FO.

Luty 2015
DAWIS

Projekty sieci światłowodowej o długości 24 km w rejonie Pruszkowa.

Luty 2015
UPC Polska Sp z o.o.

Projekty sieci RF, Projekty B2B, projekty ROI, modernizacja sieci RF, projekty podziału NODu, projekty budowlane przyłączy, uzgodnienia, inwentaryzacja sieci wraz z dokumentacją zdjęciową i rysunkową.

Styczeń 2015
Tarnów, konc. proj. sieci

Koncepcja projektowa budowy sieci HFC na terenie Tarnowa. Obszar 20 tys. mieszkań.

Styczeń 2015
Rzeszów, konc. proj. sieci

Koncepcja projektowa budowy sieci HFC na terenie Rzeszowa. Obszar 20 tys. mieszkań.

Styczeń 2015
LOVO, audyt sieci

Audyt techniczny sieci światłowodowej we wschodniej częsci Warszawy (dokumentacja zdjęciowa, rysunkowa, pomiary, opinia). Prace zwiażane z zakupem sieci przez LOVO od innego operatora.

Grudzień 2014
DOM DEVELOPMENT

Pełnienie funkcji Nadzoru Inwestorskiego nad budową i przebudową sieci telekomunikacyjnej na inwestycjach ul.Garażowa i ul.Włodarzewska w Warszawie.

Październik 2014
UPC Polska Sp z o.o.

Dokomentacja powykonawcza, projekty FO, cyfryzacja map, projekty sieci RF, modernizacje sieci, projekty budowlane, projekty ROI, projekty SOHO, projekty B2B, uzgodnienia i pozwolenia do toczących się projektów – uzgodnienia z właścicielami nieruchomości, Miastem (umowy, decyzje), uzgodnienia z Konserwatorem Zabytków, Zarządem Dróg Miejskich i z pozostałymi urzędami.

Październik 2014
Audyt sieci AZART-SAT

Wykonanie audytu technicznego sieci AZART-SAT w 9 miejscowościach Polski południowej i południowo-zachodniej.

Lipiec 2014
Projekt i budowa przyłącza

Projekt budowlany przyłącza w formule zaprojetuj i wybuduj dla klienta biznesowego w Warszawie, Dzielnica Żoliborz. Klient: Kancelaria Prawnicza.

Lipiec 2014
DAWIS

Wdrożenie systemu paszportyzacji sieci telekomunikacyjnej DAWIS. Przygotowanie porcedur i instrukcji, wybór i uruchomienie systemu, wprowadzenie danych.

Lipiec 2014
URZĄD GMINY Błonie, nadzory

Nadzory nad przebudową sieci teletechnicznej w związku z modernizacją ulicy Łąki w Błoniu.

Lipiec 2014
KRAWARKON, Warszawa

Projekty dzierżawy kanalizacji Orange (projekty ROI) dla operatora KRAWARKON na terenie Warszawy.

Lipiec 2014
PAGI S.A.

Projekty dzierżawy kanalizacji Orange (projekty ROI) dla operatora PAGI (Powszechna Agencja Informacyjna).

Czerwiec 2014
NETIA S.A.

Ekspertyza masztu oraz projekt instalacji anten na maszcie NETII w Będzinie.

Czerwiec 2014
TP TELTECH

Projekty budowlane zabepieczenia kanalizacji teletechnicznej ORANGE w związku z realizacją inwestycji developerskich w rejonie ul.Ledóchowskiej, Krasińskiego w Warszawie.

Czerwiec 2014
EMITEL S.A.

Szczegółowe koncepcje budowy sieci EMITEL w Gorzowie, Olsztynie, Koszalinie, Rzeszowie. Opracowanie zawierające przedmiary prac i materiałów oraz opisy i rysunki.

Luty 2014
UPC Polska Sp z o.o. Dygitalizacja map

Projekty sieci koncentrycznych RF, projekty sieci światłowodowych, projekty dzierżaw ROI, cyfryzacja map, projekty budowlane przyłączy, projekty podłącze klientów biznesowych B2B, uzgodnienia i pozwolenia do toczących się projektów – uzgodnienia z właścicielami nieruchomości, Miastem (umowy, decyzje), uzgodnienia z Konserwatorem Zabytków, Zarządem Dróg Miejskich.

2013
To już historia...
Zaufali nam
Nawiąż z nami współpracę

Skorzystaj z naszych usług

Dzięki szybkiej i profesjonalnej obsłudze, stałym szkoleniom i inwestycji w kadry oraz co podkreślają nasi Klienci: elastyczności wyróżniamy się na rynku spośród innych firm projektowych.

Zapoznaj się z opiniami

Referencje