Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem. Świadczymy kompleksowe i terminowe usługi projektowe, budowlane, paszportyzacyjne i inwentaryzacyjne.

APROJEKT

Warszawa
Al. Jerozolimskie 204
02-486 Warszawa

Siedlce
J. Kilińskiego 20A/2
08-110 Siedlce

Seminarium / konferencja BITNER, fabryka kabli Trzyciąż

Pod koniec listopada gościliśmy na seminarium techniczno-naukowym dedykowanym projektantom branży elektrycznej, automatyki i teletechniki. Gospodarzem spotkania były Zakłady Kablowe Bitner Sp. z o.o. w Trzyciążu. Ta polska firma istnieje na rynku od 1996 r. Ich oferta adresowana jest przede wszystkim do projektantów, firm wykonawczych, budowlanych oraz podmiotów handlowych działających w branży elektrycznej, energetycznej, automatyki przemysłowej.

Spotkanie składało się z dwóch części. W pierwszej mieliśmy możliwość zapoznania się z informacjami na temat doboru kabli dla przemysłu w świetle aktualnych przepisów i rozporządzeń. Natomiast część druga wiązała się ze zwiedzeniem zakładu, zapoznaniem się z procesem produkcji, kontroli jakość oraz badań laboratoryjnych. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w seminarium. Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń i pogłębienia wiedzy.